Освітні можливості для дітей у дитбудинку

OTP Bank Helps Ukraine запрошує вас долучитися до збору коштів на технічне устаткування для дитячого будинку

Допомогти
Освітні можливості для дітей у дитбудинку

Діти на зв’язку зі світом: подаруйте дитбудинку доступ до освітніх можливостей

У 38 вихованців спеціалізованого будинку дитини у м. Біла Церква є те, що їх об’єднує: непросте дитинство. Вони ще зовсім маленькі, від 1 місяця до 6 років, але вже пережили чимало. Хтось – сирота, хтось є позбавленим батьківського піклування, хтось із родини, що опинилася у складних життєвих обставинах. Є серед них діти з інвалідністю.

Відповідно до віку, вихованці поділені на шість груп, кожна відвідує свою кімнату для вільного часу. У цих кімнатах діти разом граються, розглядають книжки, займаються творчістю. Вихователі кажуть: для повноцінного розвитку малюків не вистачає доступу до мережі інтернет та телевізорів, на яких діти могли б дивитися освітні канали чи переглядати казки. Ліпити з пластиліну та робити аплікацію – як у відеоролику, весело вчити абетку з казковими персонажами, знайомитися з тваринами, рибами й птахами.

Тож OTP Bank Helps Ukraine оголошує збір – на технічне устаткування для будинку дитини. А нову техніку подаруємо на день Святого Миколая від вашого імені, шановні благодійники!

Сума до збору: 135 тис. грн

Подаруйте дітям диво сучасних освітніх можливостей! Ваш благодійний внесок допоможе малюкам бути на зв’язку зі світом, вчитися новому та розвиватися!

Крок за кроком до перемоги

78 благодійників

з 1 країн світу

зібрали

100% вже зібрали

110 500 грн

110 250

вся необхідна сума зібрана

Збір завершено

Інші активні благодійні кампанії

Наші благодійники

Україна: 78 благодійників

Звітність

Усе - прозоро! Тут ви можете ознайомитися із запитами, на базі яких ми формуємо проєкти, з документацією, яка підтверджує надання допомоги, і, звісно, переглянути фото.