OTP Bank Helps Ukraine

Проєкт спрямований на збір пожертв та надання допомоги українцям, які постраждали від війни з рф

Детальніше

Про нас і наш проєкт

Ми — команда волонтерів з OTP Bank в Україні, з унікальними регіональними знаннями, відданістю демократичним цінностям та прагненням побудувати кращий банк в Україні.

До середини лютого 2022 року ми, як і наші колеги в інших банках OTP Group, обслуговували клієнтів, запроваджували банківські продукти, будували стратегію та плани на майбутнє. 24 лютого все змінило. Війна прийшла у наші домівки, зруйнувала бізнеси та життя наших клієнтів, нанесла колосальні втрати усій країні. І ми стали людьми, які ховаються у підвалах і бомбосховищах від ракетних ударів, працюють в екстремальних умовах, роблять все, аби бренд OTP Bank залишався синонімом до слів банківська надійність і професіоналізм.

Сьогодні ми поступово відроджуємо бізнес банку та хочемо допомогти відновленню нашої країни, зокрема, відбудові пошкоджених шкіл, зруйнованих будинків та розграбованих лікарень. І закликаємо вас, наших колег з родини OTP Group, долучитися до благородної справи – доброчинності, заради найвищої цінності – життя людей.

Наразі, ОТП Банк працює у 11 країнах та об’єднує спільними цінностями понад 37,5 тисяч співробітників. В Україні групу представлено ОТП Банком, ОТП Лізингом та ОТП Капіталом, у яких працюють 2 500 осіб.

Наша мета — допомогти українським людям, які постраждали від війни та злочинів росії, відновити їхнє житло, здоров’я та звичний спосіб життя і таким чином зробити нашу інвестицію у відродження України.

Наша історія

Співробітники ОТП Банку завжди брали участь у різноманітних соціальних заходах та благодійних ініціативах, спрямованих на підвищення рівня фінансової обізнаності громадян, охорону здоров’я, захист та підтримку дітей. Після повномасштабного вторгнення російської федерації, коли багато українців зіткнулися з величезними руйнуваннями, пораненнями, жахами війни, OTP Group в Україні розпочала активно допомагати армії, лікарням, дитячим будинкам. Самі ж працівники згуртувалися, надаючи підтримку одне одному, колегам та їхнім родичам, які стали на захист країни, та простим українцям, які потребували порятунку і прихистку.

Тим часом, аби об’єднати зусилля всіх співробітників OTP Group для допомоги та відродження України, ОТП Банк разом з благодійним фондом «Благомай» та з сервісом онлайн-платежів ipay.ua започаткували проєкт «ОTP Bank Helps Ukraine». Завдяки цьому кожен з наших колег зможе зробити пожертви швидко та легко, щоб забезпечити прозору, негайну та ефективну підтримку українцям, які цього потребують.

Наша діяльність у цифрах

Усі цифри вказано з початку повномасштабного вторгнення росії, тобто з 24.02.2022 р.

30 432

дітей та дорослих
отримали необхідну допомогу

26 230 800

одиниць товарів закуплено
та вже передано на потреби українців

171 561 000

гривень спрямовано
на допомогу

Наші партнери

social

Superhumans – всеукраїнський сучасний центр який безкоштовно надає медичні послуги із протезування, реконструктивної хірургії, реабілітації та психологічної підтримки постраждалих від війни дорослих і дітей. Superhumans Center надає повний комплекс послуг: від психологів першого контакту до протезування з подальшим моніторингом психологічного стану пацієнта.

social

БФ «Благомай» – засновано у 2011 році. З 2016 року член Українського форуму благодійників. Основний напрямок діяльності фонду – допомога дітям, які перебувають в дитячих будинках і соціальна адаптація таких дітей до реального життя. Нині має такі активні програми: «Прихисток з любов'ю», «Психологічна підтримка», «Гарячі потреби для переселенців та дитячих будинків», «Евакуація дітей з гарячих точок», «Медичний кабінет», «Чиста вода».

social

iPay.ua – провідний український сервіс онлайн-платежів та переказів, який працює на fintech-ринку вже більше 13 років. Наразі компанія надає послуги прийому платежів у мережі Інтернет для понад 500 компаній та комунальних підприємств і є партнером найбільших банків України. Сервіс отримав найвищу оцінку надійності та якості платежів. Це підтверджено міжнародним сертифікатом відповідності світовим стандартам безпеки PCI DSS, який було розроблено експертами провідних компаній Visa та Mastercard.

Галерея

Ви донатите – ми реалізуємо! Що вже вдалося зробити, куди доставити і кому допомогти, ви можете побачити у нашому фотозвіті.

Поширені питання

Благодійний проєкт OTP Bank Helps Ukraine першочергово спрямований на збір пожертвувань та надання допомоги: українцям, які постраждали від війни; людям, які перебувають в регіонах бойових дій; українським захисникам й рятувальникам; громадам, які пережили окупацію; лікарням й пологовим будинкам; благодійним установам, які дбають про дітей-сиріт і літніх людей; людям, які через війну залишилися без дому та засобів для існування.