Меблі для модульного будинку

OTP Bank Helps Ukraine запрошує приєднатися до збору коштів, аби забезпечити ліжка у модульні будинки для сімей, які втратили своє житло

Допомогти
Облаштування модульного будинку для сім'ї, яка втратила житло

Облаштування модульного будинку для сім'ї, яка втратила житло

Родина Крівих проживала у с. Горенка біля Києва разом із двома синами — Яків 11 та Пантелеймон 13 років — у великому комфортному будинку, мали приватне господарство. Однак саме Горенка опинилася серед тих сіл, які у перші ж дні війни зазнали найбільших втрат від бойових дій та злочинів ворога. 8 березня минулого року родина була вимушена поїхати, адже у селі проходили бої, а ворожі війська фактично перебували в селі. А коли повернулися, то побачили, що більшість будинків у Горенці зруйновано, у т.ч. їхній. Благодійна організація з Чехії надала сім'ї гроші для придбання модульного двокімнатного будиночку загальною площею 27 кв.м, що встановили на сусідній ділянці. У будинок вже провели комунікації, але в домі досі немає меблів, а купити їх самостійно родині важко. Чоловік – інвалід 3-ої групи, працює водієм, дружина – бухгалтер, але за таких обставин дуже потребує допомоги.

Потреба: ліжка для дорослих та дітей.

Орієнтовна вартість: 29 тис. грн

Підтримаємо разом тих, хто найбільше постраждав від жахів війни!

Крок за кроком до перемоги

75 благодійників

з 2 країн світу

зібрали

111% вже зібрали

32 300 грн

29 000

вся необхідна сума зібрана

Збір завершено

Інші активні благодійні кампанії

Наші благодійники

Україна: 74 благодійників
Швейцарія: 1 благодійників

Звітність

Усе - прозоро! Тут ви можете ознайомитися із запитами, на базі яких ми формуємо проєкти, з документацією, яка підтверджує надання допомоги, і, звісно, переглянути фото.