Навчання для дітей Героїв

OTP Bank Helps Ukraine допомагає дітям Героїв отримати сучасну IT-освіту

Допомогти
Навчання для дітей Героїв

Подаруємо шанс на навчання та розвиток для дітей, чиї батьки віддали своє життя за захист України

Вони зовсім юні: Артемові – 15 років, Владиславу – лише 10. Та окрім віку цих хлопців з м.Хмельницького об’єднує і спільна біда – вони обоє рано пережили втрату своїх батьків, які встали на захист України проти окупантів. Зараз і Артем, і Владислав продовжують жити в умовах жорстокої війни в країні, але не здаються: навчаються, розвиваються, мають хобі, мріють.

Артем вже рік вчиться програмуванню «Java», пройшов чотири модулі й прагне стати успішним розробником. Це його натхнення і найбільша мрія. Натомість Владислав не має IT-досвіду. Він дуже важко сприйняв загибель батька, але саме робототехніка і програмування зараз допомагають йому пережити втрату, викликають в нього інтерес та пробуджують допитливість.

Благодійна програма OTP Bank Helps Ukraine та навчальний простір у сфері IT «Vector» у м. Хмельницькому об’єдналися, щоб допомогти цим дітям отримати якісну та сучасну освіту. Мета спільного проєкту – надати Артемові та Владиславу шанс здобути нові навички та розкрити свій потенціал у сфері ІТ, знайти нових друзів та інтереси.

Сума до збору: 14 900 грн

Проєкт закрито зусиллями OTP Bank, Ukraine

Крок за кроком до перемоги

1 благодійників

з 1 країн світу

зібрали

100% вже зібрали

14 900 грн

14 900

вся необхідна сума зібрана

Збір завершено

Інші активні благодійні кампанії

Наші благодійники

Україна: 1 благодійників

Звітність

Усе - прозоро! Тут ви можете ознайомитися із запитами, на базі яких ми формуємо проєкти, з документацією, яка підтверджує надання допомоги, і, звісно, переглянути фото.