Крок за кроком до перемоги

Проєкт спрямований на збір пожертв та надання допомоги українцям, які постраждали від війни з рф

Детальніше

OTP Bank Helps Ukraine

Ми — команда волонтерів з OTP Bank в Україні, з унікальними регіональними знаннями, відданістю демократичним цінностям та прагненням побудувати кращий банк в Україні.

До середини лютого 2022 року ми, як і наші колеги в інших банках OTP Group, обслуговували клієнтів, запроваджували банківські продукти, будували стратегію та плани на майбутнє. 24 лютого все змінило. Війна прийшла у наші домівки, зруйнувала бізнеси та життя наших клієнтів, нанесла колосальні втрати усій країні. І ми стали людьми, які ховаються у підвалах і бомбосховищах від ракетних ударів, працюють в екстремальних умовах, роблять все, аби бренд OTP Bank залишався синонімом до слів банківська надійність і професіоналізм.

Наша мета — допомогти українським людям, які постраждали від війни та злочинів росії, відновити їхнє житло, здоров’я та звичний спосіб життя і таким чином зробити нашу інвестицію у відродження сталого розвитку України.

Наша діяльність у цифрах

Усі цифри вказано з початку повномасштабного вторгнення росії, тобто з 24.02.2022 р.

31 004

дітей та дорослих
отримали необхідну допомогу

28 022 110

одиниць товарів закуплено
та вже передано на потреби українців

180 786 000

гривень спрямовано
на допомогу

Ми з вами робимо велику справу

bilding

Допомагаємо дитячим
будинкам-інтернатам

chair

Забезпечуємо обладнанням медичні
установи

medic

Оплачуємо ліки та дрібне медичне
забезпечення

man-doctor

Надаємо підтримку колегам
та їхнім родинам

save-live

Розвиваємо
волонтерський рух

social

Привертаємо увагу суспільства до
нагальних проблем

Активні благодійні кампанії

Щоб бути ефективними, ми максимально зосередилися на таких основних сферах:

Крім того, деякі з наших колег з ОТП Банку, Україна, втратили свої домівки внаслідок авіаційних або ракетних ударів та військового вторгнення. Частину житла було зруйновано, іншу — повністю знищено. Тож, ми включили кампанію зі збору коштів для підтримки наших колег у лист першочергової допомоги.

Наші партнери

social

Superhumans – всеукраїнський сучасний центр який безкоштовно надає медичні послуги із протезування, реконструктивної хірургії, реабілітації та психологічної підтримки постраждалих від війни дорослих і дітей. Superhumans Center надає повний комплекс послуг: від психологів першого контакту до протезування з подальшим моніторингом психологічного стану пацієнта.

social

БФ «Благомай» – засновано у 2011 році. З 2016 року член Українського форуму благодійників. Основний напрямок діяльності фонду – допомога дітям, які перебувають в дитячих будинках і соціальна адаптація таких дітей до реального життя. Нині має такі активні програми: «Прихисток з любов'ю», «Психологічна підтримка», «Гарячі потреби для переселенців та дитячих будинків», «Евакуація дітей з гарячих точок», «Медичний кабінет», «Чиста вода».

social

iPay.ua – провідний український сервіс онлайн-платежів та переказів, який працює на fintech-ринку вже більше 13 років. Наразі компанія надає послуги прийому платежів у мережі Інтернет для понад 500 компаній та комунальних підприємств і є партнером найбільших банків України. Сервіс отримав найвищу оцінку надійності та якості платежів. Це підтверджено міжнародним сертифікатом відповідності світовим стандартам безпеки PCI DSS, який було розроблено експертами провідних компаній Visa та Mastercard.

У кожного своя історія

Серед нас вже є кілька людей, які з початком війни за покликом серця, а деакі - під впливом обставин стали справжніми волонтерами, навчилися знаходити дефіцитні ліки та продукти, рідкісне устаткування та обладнання, приймати нестандартні рішення для поставок гуманітарної допомоги. Послухаємо їх!